fbpx
67 288 180
67 288 180

Augustā atlaides nakts lēcām

Gatavojoties skolai, augustā skolniekiem dāvinām 30% atlaidi pirmajai konsultācijai par nakts lēcām! Visu augusta mēnesi akcijas cena 21 EUR (standarta cena – 30 EUR).

Pirmās konsultācijas laikā uzzināsiet, vai bērns atbilst nakts lēcu lietošanai, kā arī tiks pastāstīts viss par mūsdienīgo redzes korekcijas metodi bērniem. Iegādājoties SMART nakts lēcu komplektu pirmajam gadam, dāvināsim arī bezmaksas kontaktlēcu piemeklēšanas vizīti (45 EUR vērtībā)!

Akcija ir spēkā bērniem no 6 līdz 18 gadu vecumam, augusta mēnesī veicot konsultāciju ortokeratoloģijā jeb par nakts lēcām. Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm vai īpašajiem piedāvājumiem. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ piedāvājums ir spēkā, kamēr ir pieejamas brīvas vietas.

Arī bērni ir pelnījuši kvalitatīvu ikdienu bez brillēm un kontaktlēcām! Nakts lēcas ne tikai atbrīvo no briļļu un dienas lēcu lietošanas ikdienā, bet zinātniskajos pētījumos uzrāda vislabākos rezultātus tuvredzības progresa palēnināšanā un apturēšanā bērniem! Vairāk lasiet sadaļā par nakts lēcām.

Uzziņām: 67288180 un info@acuklinika.lv.

Atnāc uz konsultāciju, mēs pastāstīsim vairāk

Piesakies konsultācijai