67 288 180
67 288 180

Dr.Lūkina acu klīnikai 15 un SMART LASIK jauna cena!

Dr.Lūkina acu klīnikai šogad aprit gari un piesātināti 15 darba gadi, un populārajai SMART LASIK redzes korekcijas metodei tagad ir jauna cena!

Savu darbību uzsākām 2003.gadā, kad pacienti Latvijā vēl nebija izglītoti par redzes lāzerkorekcijas operācijām, un tā vēl 2018.gadā turpinām veikt ar vien vairāk operāciju, kritiski sekot līdzi nozares tendencēm, modernizēt tehnoloģijas, attīstīties un izglītot arī savus pacientus, saglabājot personisku attieksmi pret katru klīnikas apmeklētāju.

Mūsu pārsteigums visiem interesentiem – īpašs cenas piedāvājums iecienītākajai redzes lāzerkorekcijas metodei SMART LASIK. Kādēļ iecienītākajai? Ātrā un patīkamā pēcoperācijas perioda dēļ – pēc operācijas burtiski pēc dažām dienām jau var atgriezties aktīvajā ikdienā, atceroties vien par dažiem piesardzības pasākumiem, lai nenāktos saberzēt acis. Kādēļ tieši šāds pārsteigums? Februāra mēnesī milzīgu rezonansi izraisīja mēneša akcija tieši šādā pašā veidolā. Tik ļoti, ka tas raisīja pamatīgu izpēti no mūsu puses, vai ir iespējams šādu piedāvājumu sniegt arī ilgākā laika periodā, un beidzot paziņojam, ka tas ir izdevies! Šajā īsajā laika periodā starp februāri un aprīli esam atjaunojuši vairākus sadarbības līgumus ar partneriem, kā rezultātā spējam koriģēt mūsu cenu politiku, un par to sakām pateicību mūsu pacientiem! Jā, pacientiem, jo tieši viņu ilggadējā uzticība ir labākais iespējamas darbības rādītājs.

Tagad SMART LASIK redzes korekcijas metodes cena ir  1390,- EUR iepriekšējo 1550,- EUR vietā!

CENĀ JOPROJĀM IR IEKĻAUTS pirmais pēcoperācijas medikamentu komplekts, bezmaksas kotroles vizītes pie optometrista neierobežotā skaitā pirmā gada laikā un katrā nākamajā kalendārajā gadā viena bezmaksas ikgadējā redzes kontrole pie optometrista! Cenu politika mainās, bet ilgtermiņa rūpes par pacientiem paliek.

Ceram, ka šī ziņa ir iepriecinājusi daudzus! Lai visiem skaists piedzīvojumiem bagāts laiks un tiekamies Marijas ielā 13!

Atnāc uz konsultāciju, mēs pastāstīsim vairāk

Piesakies konsultācijai