67 288 180
67 288 180

TRANS-EPI LASIK

TRANS EPI - īpaši droša bezkontakta metode

TRANS-EPI LASIK ir viena no pasaulē atzītākajām bezkontakta redzes lāzerkorekcijas metodēm.

 

Atšķirībā no SMART LASIK metodes, kur tiek izveidots radzenes audu atloks jeb vāciņš, atšķirts uz sāniem (nezaudējot sasaisti ar radzeni), un tad uz radzenes pamatu iedarbojas lāzeris, TRANS-EPI LASIK metodē vispirms ar lāzeru ļoti precīzi un vienmērīgi tiek noņemts radzenes virsējais slānis jeb epitēlijs, un tad tiek veikta redzes korekcija – pieslīpēta radzenes pamatne, koriģējot esošās nepilnības.

Pēc operācijas acīs tiek ievietotas saudzējošas kontaktlēcas, kas – aizsargā acis, veicina dzīšanas procesu un samazina diskomfortu. Kontaktlēcas tiek nēsātas 3-4 dienas, kamēr noris epitēlija dzīšana.

 

Lai arī TRANS-EPI LASIK metodei ir salīdzinoši ilgāks pēcoperācijas atlabšanas periods, kamēr noris epitēlija ataugšana un acu adaptācija jaunajiem apstākļiem, tā ir lieliska iespēja veikt redzes lāzerkorekcijas operāciju gadījumos, kad ir paaugstināts ar radzenes vāciņu saistīto komplikāciju risks, vai tiem, kam kādreiz jau ir bijusi veikta redzes korekcijas operācija un ir nepieciešama reoperācija.

  • Īpaši saudzīga metode
  • Otra iespēja tiem, kam nepieciešams

Pacientiem tīkama ``virsmas`` metode

Salīdzinot ar citām bezontakta jeb virsmas metodēm, TRANS-EPI LASIK metodei ir mazākais diskomforts un ātrāka redzes stabilizēšanās. Tieši tādēļ izmantojam vienīgi šo bezkontakta metodi.

OPERĀCIJAS GAITA

Ļoti precīzi un vienmērīgi ar lāzeri tiek noņemts radzenes virsējais slānis jeb epitēlijs. 

Tiek veikta redzes korekcija – ar lāzeri radzenes pamatnē pieslīpē lēcas formu atkarībā no nepieciešamās korekcijas. Lāzera tiešais darbības laiks katram pacientam ir unikāls, jo ir atkarīgs no nepieciešamās korekcijas, bet, izpratnei par procedūras ātrumu – 1 dioptrijas koriģēšanu ekscīmerlāzeris veic aptuveni 1,6 sekundēs!

Pēc operācijas acīs tiek ievietotas kontaktlēcas, kas paliek uz 3-4 dienām, līdz epitēlijs ir pilnībā ataudzis. Kontaktlēcas aizsargā acis, veicina dzīšanas procesu un samazina diskomfortu.

Atnāc uz konsultāciju, mēs pastāstīsim vairāk

Piesakies konsultācijai