67 288 180
67 288 180

Par mums

Mūsu prioritāte ir Jūsu drošība, tāpēc strādājam ar jaunākajām tehnoloģijām, kas nodrošina precizitāti un teicamu rezultātu.

 

Uzzini pirmais par jaunākajiem piedāvājumiem.

  • Kvalitāte bez kompromisiem
  • Mūsdienīgākās LASIK metodes
  • Latvijā kopš 2003.gada
  • 25 000 laimīgu pacientu
  • Individuāla un sirsnīga attieksme

Klīnikas zelta likums ir sniegt iespējami labāko medicīnisko aprūpi un individuālu, ilgtermiņā sirsnīgu attieksmi pret katru pacientu. Klīnika ir veidota tā, lai katra vizīte pie mums būtu kā patīkama ciemošanās, un apmeklētāji justos komfortabli. To pierāda jau vairāk kā 25 000 laimīgu pacientu no Latvijas un ārvalstīm.

 

Jau 20 gadus klīnikas pamatdarbība ir redzes lāzerkorekcijas operāciju veikšana, kas tiek veiktas izmantojot vienu no ātrākajiem un drošākajiem lāzeriem pasaulē – WaveLight EX500, un pielietojot kādu no divām pasaulē atzītākajām redzes lāzerkorekcijas metodēm – LASIK vai ASA (Advanced Surface Ablation) Streamlight.

 

Mūsu speciālisti

Dr. Lūkina acu klīnikā strādā vieni no labākajiem nozares pārstāvjiem Latvijā un Baltijā. Klīnikas speciālistu komandu veido pieredzējuši un profesionāli acu ārsti – acu ķirurgi, oftalmologi, neirooftalmologs, lāzeroftalmologs, bērnu oftalmologs un optometristi. Mūsu speciālisti jau ir uzkrājuši pieredzi tādās valstīs kā – Šveice, Zviedrija, Vācija, ASV, Krievija un pat Indija, un joprojām turpina piedalīties gan starptautiskās nozares konferencēs, gan apmaiņas programmās.

Dr. Fēlikss Lūkins

Refraktīvais ķirurgs, klīnikas vadītājs

Dr. Ilga Lūkina

Oftalmologs - ķirurgs

Dr. Svetlana Leščenko

Oftalmologs - ķirurgs

Dr. Maruta Jurjāne

Oftalmologs - ķirurgs

Dr. Oskars Gertners

Oftalmologs - ķirurgs

Dr. Lija Karlsone

Neirooftalmologs

Dr. Žanna Artiņa

Lāzeroftalmologs

Sanita Līduma

Optometriste

Katrīna Ulberte

Optometriste

Veic pierakstu uz vizīti laicīgi, jo mūsu speciālisti ir iemīļoti daudzu pacientu vidū.

Atnāc uz konsultāciju, mēs pastāstīsim vairāk

Piesakies konsultācijai