67 288 180
67 288 180

Atsauksmes

Dotajā brīdī ir pēcoperācijas trešā diena. Lietoju acu pilienus tieši tā, kā man tas tika norādīts. Redze fantastiska, lai gan vēl ir atveseļošanās process. Man ir 30 gadi, bet brilles jau sāku lietot no 17 gadu vecumu – tātad teju pusi no dzīves esmu lietojis brilles. Būdams aktīva dzīvesveida piekritējs, nevaru apgalvot, ka brilles man nebija šķērslis. Tās man bija kā traucēklis gadrīz visam. Nu beidzot šo vārdu “brilles” varu aizmirs un cerams, ka uz visiem laikiem. Redze ir tas, kas mums ir vajadzīgs visu dzīvi. Šī klīnika Jums piedāvā to visu labot ar augstākajām tehnoloģijām un maksimālu kvalitāti. Nevienam neiesaku meklēt ietaupījumu un piedzīvojumus kaimiņvalstīs, riskējot ar savu redzi un veselību. Uzticos šai klīnikai un speciālistiem pa visiem 100%!

Kristaps, 12.01.2022

Šis bija mans  labākais lēmums. Operācija norisinājās vien 10 min, ārsti un personāls darīja visu, lai mazinātu uztraukumu. Serviss ir augstākajā līmenī. Esmu ļoti apmierināta !!!!

Natālija, 06.01.2022

Viss bija super. Ļoti atsaucīgs un profesionāls kolektīvs. Labākais ceļš pretī ideālai redzei. 100% iesaku!

Līga, 05.01.2022

Lielisks personāls, vizītes un operācijas noritēja bez steigas. Vienmēr biju informēts par notiekošo un katrs solis pirms un pēc operācijas šķita pārdomāts, lai pacientiem būtu ērti un neaizraisītu lieku stresu. Operācijas dienā jau redzēju lieliski tālumā, tuvākajās pāris dienās redze nostabilizējās arī vidējā attālumā un tuvumā. Atlabšana norisēja bez liekām problēmām un grauzošām acīm. Jau nākamajā dienā visu varēju pilntiesīgi darīt. Paldies!

Krišjānis, 22.12.2021

1 2 3 4 11

Tava atsauksme

Pievienot foto

Atnāc uz konsultāciju, mēs pastāstīsim vairāk

Piesakies konsultācijai