67 288 180
67 288 180

ASA STREAMLIGHT

ASA Streamlight - īpaši saudzīga un droša bezkontakta metode

ASA jeb Advanced Surface Ablation ir viena no pasaulē atzītākajām bezkontakta redzes lāzerkorekcijas metodēm.

 

Atšķirībā no LASIK metodēm, kur tiek izveidots radzenes audu atloks jeb vāciņš, atšķirts uz sāniem (nezaudējot sasaisti ar radzeni), un tad uz radzenes pamatu iedarbojas lāzeris, ar ASA Streamlight metodi lāzera stars vispirms uzmanīgi skar tikai radzenes virskārtu ļoti precīzi un vienmērīgi noņemot radzenes virsējo slāni jeb epitēliju, un tad tiek veikta nepieciešamā korekcija, slīpējot ar lāzera staru radzenes pamatni, lai koriģētu esošās nepilnības.

Pēc operācijas acīs tiek ievietotas saudzējošas kontaktlēcas, kas – aizsargā acis, veicina dzīšanas procesu un samazina diskomfortu. Kontaktlēcas tiek nēsātas 3-4 dienas, kamēr noris epitēlija dzīšana.

 

Šī pieeja, kad tiek skarts tikai radzenes virsējais slānis, nevis veidots vāciņš kā LASIK gadījumā, ļauj minimizēt riskus un iespējamos sarežģījumus pēcoperācijas periodā. Pēc iespējas mazāk tiek skarta radzenes struktūra.

 

Lai arī ASA un LASIK precizitāte un ilgtermiņa rezultāti ir praktiski identiski, ASA pieeja īpaši ieteicama dažiem pacientiem ar ļoti plānu radzeni, pacientiem, kuriem iepriekš ir veikta LASIK operācija, vai personām, kas nodarbojas ar aktivitātēm, kurās ir daudz kontaktu.

  • Īpaši saudzīga metode
  • Otra iespēja tiem, kam nepieciešams

Pacientiem tīkama ``virsmas`` metode

Salīdzinot ar citām bezontakta jeb virsmas metodēm, ASA Streamlight metodei ir mazākais diskomforts un ātrāka redzes stabilizēšanās. Tieši tādēļ izmantojam vienīgi šo bezkontakta metodi.

OPERĀCIJAS GAITA

Ļoti precīzi un vienmērīgi ar lāzeri tiek noņemts radzenes virsējais slānis jeb epitēlijs. 

Tiek veikta redzes korekcija – ar lāzeri radzenes pamatnē pieslīpē lēcas formu atkarībā no nepieciešamās korekcijas. Lāzera tiešais darbības laiks katram pacientam ir unikāls, jo ir atkarīgs no nepieciešamās korekcijas, bet, izpratnei par procedūras ātrumu – 1 dioptrijas koriģēšanu ekscīmerlāzeris veic aptuveni 1,4 sekundēs!

Pēc operācijas acīs tiek ievietotas kontaktlēcas, kas paliek uz 3-4 dienām, līdz epitēlijs ir pilnībā ataudzis. Kontaktlēcas aizsargā acis, veicina dzīšanas procesu un samazina diskomfortu.

Atnāc uz konsultāciju, mēs pastāstīsim vairāk

Piesakies konsultācijai