67 288 180
67 288 180

250 EUR dāvanu karte, veicot SMART LASIK operāciju

Dāvinām 250 EUR dāvanu karti mūsu estētiskās medicīnas klīnikā RE.NEW, veicot SMART LASIK redzes korekcijas operāciju! Apvieno neaizmirstamas pieredzes, kas lieliski papildina viena otru!

Dāvanu karte ir spēkā šādām pakalpojumu grupām:

  • Geneo X procedūras sejai – jaunākās paaudzes sejas kopšana ar tūlītēju efektu. Ietver 4 inovatīvas tehnoloģijas OxyGeneo, TriPolar RF (radiofrekvences), ESA un Ultraskaņu. Aktivizē ādas dabisko atjaunošanās procesu, izmantojot visdabiskāko un svarīgāko elementu – skābekli. Uzlabo ādas tonusu un toni, atjauno problemātiskas ādas līdzsvaru un stimulē dabīgos ādas atjaunošanās procesus.
  • Nuera Tight ķermeņa konstruēšanas un uzlabošanas procedūras – procedūras sniedz iespēju izvēlēties un pielāgot procedūras tipu sev vēlamā rezultāta sasniegšanai. NuEra Tight piedāvā grumbiņu izlīdzināšanu, celulīta mazināšanu, ķermeņa apkārtmēra samazināšanu iedarbojoties uz zemādas tauku slāņiem, ādas nostiepšanas un tvirtas ādas rezultātu.
  • Lāzerepilācijas komplekts ( Apakšstilbi vai Augšstilbi + paduses) – atbrīvošanās no liekā apmatojuma bez raizēm, lāzeris ātri un efektīvi iedarbojas uz matu folikuliem vakuumā, tādējādi veicinot to iznīcību, kā rezultātā gluda āda bez liekā apmatojuma.
  • Fotorejuvenācija (sejai) ar IPL sistēmu – maiga procedūra, kas acīmredzami uzlabo ādas stāvokli, novēršot pigmentāciju, vecuma un saules plankumus, novērš kapilāru plīsumu sekas un uzlabo ādas vispārējo izskatu stimulējot kalogēna un ādas elastīgo šūnu veidošanos.

Piedāvājums ir spēkā līdz 31.03.2024.

Piedāvājums nesummējas ar citiem īpašajiem piedāvājumiem un atlaižu kodiem.

Atnāc uz konsultāciju, mēs pastāstīsim vairāk

Piesakies konsultācijai