67 288 180
RU LV EN
67 288 180

EXTRA SAVER LASIK

EXTRA SAVER LASIK - vienmēr izdevīgi

EXTRA SAVER LASIK tiek veikta līdzīgi pasaulē atzītajai SMART LASIK metodei, kas ir zināma kā viena no ātrākajām un saudzīgākajām redzes lāzerkorekcijas metodēm.

 

Metodes pamatā ir radzenes audu atloka jeb vāciņa izveidošana, kas tiek atšķirts uz sānu kā grāmatas lapa (nezaudējot sasaisti ar radzeni), lai uz radzenes pamatu var iedarboties ar ekscīmerlāzeri un koriģēt esošās redzes nepilnības. EXTRA SAVER LASIK operācijas gaitā tiek veikta CustomQ ablācija, atšķirībā no SMART LASIK un ASA Streamlight metodēm, kur tiek veikta individualizēta ablācija.

Lāzera tiešais darbības laiks katram pacientam ir unikāls, jo ir atkarīgs no nepieciešamās korekcijas, bet, izpratnei par procedūras ātrumu – 1 dioptrijas koriģēšanu ekscīmerlāzeris veic aptuveni 1,4 sekundēs! Pateicoties šim īsajam lāzera tiešajam darbības laikam, ārējās vides ietekme uz radzenes audiem tiek būtiski samazināta, kas arī sekmē LASIK metožu īpaši ātro un pacientiem patīkamo dzīšanas procesu.

 

Rūpējoties par pacientu labsajūtu, pēc operācijas acīs tiek ievietotas saudzējošas kontaktlēcas, kas pirmajā dienā (it īpaši naktī) atvieglos adaptāciju pie jaunajiem apstākļiem, bet nākamās dienas rītā ir jāierodas uz obligāto (bezmaksas) vizīti, kuras laikā tiek izņemtas šīs kontaktlēcas.

 

Jāņem vērā, ka piedāvājuma cenā neietilpst citas bezmaksas atkārtotās pēcoperācijas redzes kontroles vizītes, kas pirmā gada laikā kopumā tiek rekomendētas piecas, kā arī uz šo piedāvājumu neattiecas atlaides un akcijas.

  • CustomQ ablācija
  • Ātra atveseļošanās

ĀTRA ATVESEĻOŠANĀS

Bieži vien jau nākamās dienas otrajā pusē ir iespējams atsākt vadīt automašīnu, bet atgriezties aktīvajā ikdienā jau pēc 2-3 dienām, atkarībā no nodarbošanās veida un dzīvesstila.

OPERĀCIJAS GAITA

Tiek izveidots plāns radzenes audu atloks jeb vāciņš, kas tiek pacelts un atšķirts uz sāniem kā grāmatas lapa. Vāciņš paliek sasaistīts ar radzeni.

Kad vāciņš ir atšķirts, tiek veikta redzes korekcija - uz radzenes pamatni iedarbojas ar ekscīmerlāzeri un tiek koriģētas esošās nepilnības (tiek pieslīpēta lēcas forma). Lāzera tiešais darbības laiks katram pacientam ir unikāls, jo ir atkarīgs no nepieciešamās korekcijas, bet, izpratnei par procedūras ātrumu – 1 dioptrijas koriģēšanu ekscīmerlāzeris veic aptuveni 1,4 sekundēs!

Redzenes “vāciņu” novieto atpakaļ uz koriģēto aci, un organisma dabiskie sadzīšanas procesi pāris minūšu laikā nodrošina tā piestiprināšanos radzenei. Pāris stundu laikā radzenes virsmas epitēlijs uzaug pāri "vāciņa" atgrieztajai malai un piestiprinās radzenei.

Rūpējoties par pacientu sajūtām, pēc lāzeroperācijas acīs tiek ievietotas saudzējošas kontaktlēcas, kas nākamās dienas obligātajā pēcoperācijas pārbaudē tiek izņemtas. Kontaktlēca palīdz justies komfortablāk pirmās 24h un ir kā papildus aizsargājošais slānis.

Atnāc uz konsultāciju, mēs pastāstīsim vairāk

Piesakies konsultācijai